Wielki serialowy hit już na Netflix. Są też kolejne filmowe nowości

Netflix wchodzi w nowy tydzień z wielką serialową premierą i kilkoma filmowymi nowościami. Od dzisiaj na platformie możecie oglądać pierwsze sezony „Yellowstone” z Kevinem Costnerem w roli głównej! Jakie inne nowości trafiły do oferty?

SerialYellowstone” do obejrzenia na Netflix!

Od 15 stycznia w ofercie serwisu Netflix można oglądać serial „Yellowstone”. Streamingowy gigant jak na razie pozyskał prawa do pokazania dwóch pierwszych sezonów hitowej produkcji stacji Paramount Network, co oznacza, że możecie sięgnąć po 19 odcinków. Nie wiemy na razie, kiedy do oferty Netfliksa zawitają kolejne sezony serialu, ale powinno stać się to w ciągu najbliższych tygodni. Obecnie emisja serialu zatrzymała się w połowie piątego sezonu i czeka na kolejne, jednocześnie finałowe epizody mające pojawić się w drugiej połowie 2024 roku.

Do tej pory „Yellowstone”, produkcja bijąca rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych na antenie stacji Paramount Network, dostępna była w Polsce w streamingu wyłącznie na platformie SkyShowtime. W ostatnich miesiącach Netflix mocno postawił jednak na zdobywanie licencji do produkcji należących do swoich konkurentów i jednym z najnowszych zdobyczy na tym polu okazał się właśnie serial z Kevinem Costnerem. Pojawienie się „Yellowstone” w ofercie streamingowego giganta nie poskutkowało jednak usunięciem serialu z oferty SkyShowtime i na razie to właśnie w tym serwisie znajdziecie wszystkie wyemitowane w USA odcinki.

Sprawdź też: Głośne premiery filmowe i kryminalne zagadki – druga połowa stycznia na HBO Max!

Yellowstone na Netflix

Co jednak warte podkreślenia, to Netflix jako pierwszy w naszym kraju zaoferował nam możliwość obejrzenia dwóch pierwszych sezonów „Yellowstone” w rozdzielczości 4K. Do tej pory serial dostępny był wyłącznie w wersji FHD. Wraz z początkiem tygodnia Netflix dorzucił do swojej oferty także kolejne produkcje filmowe na licencji.

Pojawił się między innymi należący do Disneya film „Morderstwo w Orient Expressie”, czyli pierwsza odsłona nowej serii o przygodach legendarnego detektywa stworzonego przez Agatę Christie. Warto odnotować także, że do serwisu zawitał jeden z najlepszych dramatów science fiction XXI wieku, czyli „Nowy początek” z Amy Adams i Jeremym Rennerem w rolach głównych.

Co obejrzeć? Premiery na Netflix (15 stycznia)

  • „Morderstwo w Orient Expressie”
  • „Dziewczyna z Jersey”
  • „Alfa”
  • „Nowy początek”
  • „Yellowstone” sezon 1-2

zdj. depositphotos