Wielkie gwiazdy wiązane z nowym rom-comem Netfliksa od reżyserki „Lepiej późno niż później” i „Holiday”

Powróciły doniesienia o planowanej komedii romantycznej w reżyserii Nancy Meyers, którą twórczyni „Lepiej późno niż później” i „Holiday” ma przygotować dla Netfliksa. Z projektem roboczo zatytułowanym „Paris Paramount” wiązani są: Scarlett JohanssonPenélope Cruz, Michael Fassbender i Owen Wilson.

Wedle nowych komunikatów rom-com opowiada historię duetu filmowców, którzy po miłosnych perturbacjach ponownie spotykają się na planie. Projekt ma być pełnoprawnym powrotem Meyers na stołek reżyserski po „Praktykancie” z 2015 roku z Robertem De Niro i Anne Hathaway w rolach głównych. Wyżej wymienieni aktorzy i aktorki mają być obecnie w trakcie negocjacji umów z Netfliksem

Sprawdź też: To już pewne! Netflix pokaże „Pogrzebanego olbrzyma” od Guillermo del Toro

Meyers miałaby pełnić przy projekcie funkcję reżyserki, scenarzystki, a także producentki. Źródła donoszą, że budżet przedsięwzięcia ma przekroczyć 100 mln dolarów. Na koncie urodzonej w 1949 roku filmowczyni znajdziemy takie tytuły jak „Czego pragną kobiety”, „To skomplikowane”, „Nie wierzcie bliźniaczkom” czy wspomniane już „Lepiej późno niż później”.

Źródło: Deadline / Zdj. MGM