Will Smith i Martin Lawrence ruszają w pościg - nowe zdjęcia z planu Bad Boys 3

Will Smith i Martin Lawrence od kilku tygodni pracują na planie nowej części serii "Bad Boys", która powróci na ekrany kin prawie siedemnaście lat po premierze drugiej odsłony. Duet głównych bohaterów produkcji został ostatnio zauważony na planie w Atlancie podczas kręcenia scen pościgu. Zobaczcie sami.

Nowa część skupia się na policjantach z Miami i ich elitarnym zespole AMMO, który chce dopaść szefa kartelu narkotykowego Armando Armasa (Scipio). Armando jest zimnokrwistym i bezwzględnym zabójcą o porywczym charakterze, a jego nową misją, którą dostał od własnej matki, jest zbicie Mike'a (Smitha). Tymczasem nową szefową AMMO zostaje Rite (Paola Núñez), twarda, ale jednocześnie zabawna psycholożka kryminalna, która prywatnie była kiedyś dziewczyną Mike'a.

Za reżyserię filmu ma odpowiadają Adil El Arbi i Bilall Fallah, a scenariusz stworzył Chris Bremmer. Premierę trzeciej części Bad Boys zaplanowano na 17 stycznia 2020 roku. W głównych rolach w filmie wystąpią: Will SmithMartin LawrenceJoe PantolianoJacob ScipioPaola NuñezVanessa HudgensAlexander Ludwig i Charles Melton.

źródło: zdj. Sony Pictures