Wolność, football, rodzina i konie. „The Boys” w nowej zapowiedzi śmieją się z Ameryki

W nocy z niedzieli na poniedziałek Amerykanie zasiądą do kolejnego giga wydarzenia telewizyjnego, meczu Super Bowl. Sportowa rozgrywka będzie też pretekstem do wypromowania wielu nowych filmów i seriali oraz wszelkiej maści innych produktów. Swoją zapowiedź w klimacie parordii reklam tworzonych specjalnie z okazji finałowego meczu o mistrzostwo National Football League wypuściło także Prime Video.

Serial „The Boys” wraca z czwartym sezonem!

Twórcy serialu „The Boys” znowu śmieją się z amerykańskiej kultury. Tym razem wykorzystali do tego tegoroczny mecz Super Bowl. Promując zbliżający się wielkimi krokami czwarty sezon swojej serii do sieci trafiła właśnie reklama korporacji Vought, w której pada wiele wyniosłych sloganów o patriotyzmie, rodzinie, no i koniach. Zobaczcie, zresztą sami.

Sprawdź też: Deadpool ratuje Marvela! Hugh Jackman wraca jako Wolverine w zwiastunie filmu MCU!

Świat jest na krawędzi. Victoria Neuman jest bliżej Gabinetu Owalnego niż kiedykolwiek wcześniej i znajduje się pod opieką Homelandera, który umacnia swoją władzę w Vought. Tymczasem Butcher, któremu pozostały ostatnie miesiące życia, stracił zaufanie syna Becci, a także pozycję lidera w drużynie Chłopaków. Reszta zespołu ma już dość jego kłamstw.

Stawka jest jednak wyższa niż kiedykolwiek wcześniej i dotyczy przyszłości świata, więc dawni przyjaciele muszą znaleźć sposób na współpracę i uratowanie ludzkości, nim będzie za późno.

Czwarty sezon „The Boys” zadebiutuje na platformie Prime Video w 2024 roku.

zdj. Amazon Prime Video