Woody Harrelson jednak nie zagra w „Białym Lotosie”. W 3. sezonie i tak nie zabraknie gwiazd

Wygląda na to, że pomimo wcześniejszych doniesień Woody Harrelson („Detektyw”) jednak nie pojawi się w szykowanym przez platformę Max trzecim sezonie „Białego Lotosu”. Aktor musiał zrezygnować z udziału w serialu z uwagi na inne tegoroczne projekty.

Woody Harrelson nie zamelduje się w „Białym Lotosie”, ale obsada 3. sezonu i tak robi wrażenie

Już ostatnie tygodnie dzielą ekipę antologii „Biały Lotos” do powrotu na plan serialu. Wraz ze zbliżającym się okresem zdjęciowym na terenie Tajlandii do sieci trafił jeden z ostatnich raportów castingowych. Potwierdzono w nim, że z produkcją związał się Walton Goggins, którego już wkrótce będziemy mogli oglądać w serialowej adaptacji „Fallouta”. Obok aktora pojawią się Sarah Catherine Hook („Obecność 3: Na rozkaz diabła”), Sam Nivola („Eileen”), Patrick Schwarzenegger („W blasku nocy”) oraz Aimee Lou Wood („Szalony świat Lousa Waina”).

O niedoszłym udziale w serialu Woody'ego Harrelsona wspomniał z kolei sam Casey Bloys, jeden z kierowników platformy Max. Z wywiadu dowiedzieliśmy się, że showrunner „Białego Lotosu” Mike White prowadził z Harrelsonem rozmowy, ale wydłużony okres zdjęciowy na planie za oceanem szybko wykluczył jego udział w produkcji.

Biały Lotos

Przypomnijmy natomiast, że obok wspomnianych wyżej aktorów w trzecim sezonie wystąpią Natasha Rothwell (wcielająca się w debiutanckim sezonie w Belindę), Michelle Monaghan („Mission: Impossible – Dead Reckoning”), Carrie Coon („Pozłacany wiek”), Jason Isaacs („Harry Potter i Książę Półkrwi”), Miloš Biković („Bogaty synalek”), Christian Friedel („Biała wstążka”), Shalini Peiris („Liga Sprawiedliwości”) oraz Leslie Bibb („Iron Man”).

Sprawdź też: Polski serial podbija Netfliksa! „Forsta” z Borysem Szycem oglądają nie tylko Polacy!

Zdjęcia do serialu mają ruszyć już na początku lutego. Trzeci sezon będzie dłuższy, większy i bardziej nieobliczalny od poprzednich odsłon – zapowiadał niedawno twórca. Nowe odcinki zabiorą widzów do Azji Południowo-Wschodniej, a dokładnie – do wspomnianej wyżej Tajlandii, którą Mike White chce wykorzystać w kontekście „satyrycznego spojrzenia na temat śmierci, spirytualizmu i wschodnich wierzeń”.

Przybliżony termin trzeciego sezonu nie został jeszcze ujawniony

źródło: Deuxmoi / zdj. depositphotos