Wszystkie filmy o Jamesie Bondzie wracają do streamingu!

Filmy o przygodach Jamesa Bonda w końcu powrócą do streamingu. Cała kolekcja legendarnej serii zawita w końcu do oferty platformy Prime Video również w Polsce. Wszystkie dotychczasowe produkcje opowiadające historię agenta 007 będzie można obejrzeć w polskim katalogu serwisu już na początku sierpnia.

Wszystkie filmy o Bondzie wracają do streamingu!

W październiku zeszłego roku z okazji 60. rocznicy kinowej premiery filmu „Doktor No”, który w 1962 roku zapoczątkował filmową historię Jamesa Bonda, platforma Prime Video udostępniła swoim widzom 25 filmów o agencie 007. Amazon był już wówczas od kilku dobrych miesięcy pełnoprawnym właścicielem katalogu studia MGM będącego od lat domem dla marki Jamesa Bonda. Ograniczenia wynikające z długoletnich umów dystrybucyjnych z poprzednich lat sprawiły jednak, że filmy o Bondzie trafiły wówczas do oferty Prime Video tylko w takich krajach jak: USA, Wielka Brytania, Australia, Indie, Włochy, Japonia, Hiszpania oraz większość państw Ameryki Łacińskiej (z wyjątkiem Brazylii).

Sprawdź też: Barbie pokazała facetom, jak się zarabia. GIGANTYCZNE otwarcie w kinach!

Informowaliśmy Was wówczas, że w Polsce na taki ruch będziemy musieli długo poczekać ze względu na fakt, że ostatni kontrakt pomiędzy dystrybutorem filmów a HBO uniemożliwiał platformie Prime Video pokazywanie filmów swoim widzom. Dzisiaj w końcu wiemy już, kiedy Amazon będzie mógł dołączyć do swojej oferty całą kolekcję filmów o agencie 007. Stanie się to dokładnie 4 sierpnia. W ofercie serwisu Prime Video w ramach standardowego abonamentu będą dostępne wówczas wszystkie filmy o Bondzie, poczynając od „Doktora No”, a skończywszy na produkcji „Nie czas umierać”.

zdj. MGM / Amazon