Wyczekiwany serial w końcu powróci na Netflix. Jest data premiery ostatniego sezonu!

Netflix ujawnił w końcu datę premiery trzeciego sezonu serialu „Ragnarok”. Nowa seria produkcji zanurzonej w mitologii nordyckiej powróci do widzów jeszcze w te wakacje!

Serial „Ragnarok” wraca z trzecim sezonem! Czy to koniec?

W kwietniu zeszłego roku Netflix rozpoczął prace na planie trzeciego sezonu serialu i przez wiele miesięcy nie otrzymywaliśmy żadnych informacji na temat tego, kiedy produkcja może powrócić na platformę z nowymi odcinkami. Dopiero w czerwcu potwierdzono, że „Ragnarok” pojawi się z nowymi odcinkami 24 sierpnia bieżącego roku. Niestety będzie to jednocześnie finałowa odsłona serialu i nie doczekamy się czwartego sezonu.

Ragnarok” to dramat o dorastaniu i współczesna interpretacja legend z mitologii nordyckiej. Akcja serialu toczy się w małym fikcyjnym miasteczku o nazwie Edda położonym w otoczeniu wspaniałej, zapierającej dech w piersiach norweskiej przyrody. To opowieść o mieszkańcach Eddy, którzy być może nie są tymi, za których się podają. Jednak wszystkich bez wyjątku dotykają drastyczne zmiany, które zachodzą na świecie: topniejące lody na biegunach, ciepłe zimy, gwałtowne ulewy. Niektórzy twierdzą, że czeka nas kolejny Ragnarok. Chyba że ktoś zdoła mu zapobiec… W trzecim sezonie główny bohater Magne musi podjąć próbę walki z potężnym wrogiem, ale jak zachować spokój i dokonywać właściwych wyborów, kiedy jesteś zakochanym nastolatkiem, który nagle otrzymuje  najpotężniejszą broń świata?

W obsadzie produkcji znajdują się: David StakstonJonas Strand Gravli, Theresa Frostad Eggesbø, Emma Bones oraz Herman Tømmeraas. Za serial odpowiada Adam Price, który pełni przy projekcie funkcję showrunnera oraz scenarzysty

R_306_Unit_00462_Christian Geisnaes kopia-min.jpg

R_301_Unit_00677_Christian Geisnaes kopia-min.jpg

R_301_Unit_00321_Christian Geisnaes kopia-min.jpg

zdj. zdj. Adam Nowak / Depositphotos.com / Netflix