Z  „Miśka” do Marvela. Ayo Edebiri zagra w filmie „Thunderbolts”

Jedna z gwiazd serialu „Misiek”, który można w Polsce oglądać na platformie Disney+ zasili szeregi Marvela.  Do obsady produkcji „Thunderbolts” dołączyła właśnie Ayo Edebiri.

Aktorka wcielająca się w jedną z kucharek w serialu Misiek podpisała kontrakt na zagranie nieujawnionej roli w superbohaterskim widowisku MCU. Ayo Edebiri zadebiutuje w Marvelu za sprawą produkcji „Thunderbolts”.

Film skupi się na grupie antybohaterów, która zostaje wysłana przez rządową agencję na tajną i wyjątkowo niebezpieczną misję. W szeregach tytułowej grupy pojawią się: Jelena Belova (Florence Pugh), Red Guardian (David Harbour), Ghost (Hannah John-Kamen), Taskmaster (Olga Kurylenko), US Agent (Wyatt Russell) i Zimowy żołnierz (Sebastian Stan). Nad grupą będzie czuwała Contessa Valentina Allegra de Fontaine (Julia Louis-Dreyfus).

Sprawdź też: Kevin Feige pewny swego – Prezes Marvela twierdzi, że filmy o superbohaterach nigdy się nie znudzą.

Za scenariusz do filmu odpowiada Eric Pearson pracujący dla Marvela przy filmie o Czarnej Wdowie oraz produkcji „Thor: Ragnarok”. Wyreżyserowaniem produkcji zajmie się Jake Schreier znany przez długi czas głównie jako twórca teledysków Kanye Westa i Kendricka Lamara.

źródło: deadline.com / zdj. Marvel / FX