Z „Mission: Impossible” do jednego z najlepszych seriali Netfliksa. Oto kolejne gwiazdy „Heartstoppera”

Heartstopper”, czyli jeden z najlepiej przyjętych seriali Netfliksa ostatnich lat, doczeka się w tym roku trzeciego sezonu. Wraz z następnymi odcinkami z produkcją związała się Hayley Atwell – dowiadujemy się z nowego raportu. Brytyjską aktorkę możecie kojarzyć z ról agentki Carter w uniwersum Marvela i Grace w ostatniej odsłonie „Mission: Impossible”.

Hayley Atwell zagrała w 3. sezonie „Heartstoppera” na Netflix 

Zdjęcia do następnego rozdziału serialu coming-of-age Netfliksa zakończyły się jeszcze w grudniu ubiegłego roku po dwóch miesiącach pracy na planie. Na trzecią serię złoży się osiem odcinków zainspirowanych popularnym komiksem autorstwa Alice Oseman. Ich premiery możemy spodziewać się w okolicach października.

Sprawdź też: Netflix stawia na Polskę. Nowa komedia z Maciejem Stuhrem i mocny serialowy akcyjniak

W oczekiwaniu na premierę pierwszych zapowiedzi serialu, w sieci pojawiły się nowe informacje castingowe. Od trzeciego sezonu z „Heartstopperem” związała sie trójka nowych aktorów: wspomniana Hayley Atwell („Mission: Impossible – Dead Reckoning”), Eddie Marsen („Back to Black. Historia Amy Winehouse”) oraz Jonathan Bailey, którego możecie kojarzyć przede wszystkim z roli lorda Anthony'ego w serialu „Bridgertonowie”. W „Heartstopperze” aktorowi przypadła kreacja Baileya, celebryty, w którym podkochuje się Charlie (w tej roli powraca Joe Locke). Atwell zagra natomiast ciotkę Nicka (Kit Connor), a Marsen – Geoffa, terapeutę Charliego i zarazem jedną z ulubionych postaci fanów komiksowego pierwowzoru.

Wraz z ogłoszeniem castingu, Netflix zamieścił w sieci krótki materiał, którym powitano w w obsadzie Jonathana Baileya.

Sprawdź też: Guillermo del Toro na planie „Frankensteina”! Jest pierwsza fotka zza kulis filmu Netfliksa

Na ekranie pojawią się też William Gao (jako Tao), Yasmine Finney (w roli Elle), Tobie Donovan (jako Isaac), Cormac Hyde-Corrin (Harry), Rhea Norwood (Imogen), Corinna Brown (jako Tara) i Kizzy Edgell (Darcy). Jedną z istotnych zmian jest natomiast nieobecność w obsadzie aktora Sebastiana Crofta („Gdzie jest Anne Frank”), który nie powróci do roli Bena z poprzednich sezonów. 

Źródło: Discussing Film / zdj. Netflix