Z „Prometeusza” i „Breaking Bad” do nowego serialu science fiction od Apple TV+

Platforma Apple TV+ szykuje kolejny serialowy hit. W lutym swoją premierę będzie miał serial „Constellation”, którego gwiazdą jest Noomi Rapace występująca niedawno w filmowym thrillerze „Czarny Krab” od platformy Netflix. Zobaczcie, jak zapowiada się nowa produkcja science fiction.

Apple TV+ z kolejnym serialowym hitem? To nowa produkcja science fiction

Główną bohaterką „Constellation”, w którą wcieli się Noomi Rapace, jest Jo, kobieta wracająca na Ziemię po nieudanej misji kosmicznej. Po powrocie do domu bohaterka odkrywa, że kluczowe elementy jej życia przepadły Serial zapowiadany jest jako pełna akcji eksploracja ciemnych stron ludzkiej psychiki z desperackim dążeniem do ujawnienia prawdy o tajemniczej kosmicznej wyprawie i odzyskania wszystkiego, co utraciła.

Sprawdź też: Dinozaury wiecznie żywe. Będzie nowy film z serii „Jurassic World” i to szybko!

W obsadzie serialu jest także Jonathan Banks, którego znamy między innymi z serialu „Zadzwoń do Saula”. Wyreżyserowaniem serialu zajęła się Michelle MacLaren, z którą Jonathan Banks współpracował przy okazji „Zadzwoń do Saula” i „Breaking Bad”.

W swoim dorobku reżyserka ma także takie produkcje jak „Terapia”, „Kroniki Times Square”, „The Morning Show”, a ostatnio pracowała dla Apple TV+ przy serialu „Lśniące dziewczyny”. Autorem scenariusza jest natomiast Peter Harness mający w swoim dorobku seriale „Wojna światów”, „Wallander” oraz „Doktor Who”. Premierę serialu „Constellation” zapowiedziano w ofercie streamingowego serwisu Apple TV Plus na 21 lutego.

zdj. Apple TV+