Z „Top Guna” do MCU? Marvel chce, żeby to Lewis Pullman zagrał potężnego herosa

Marvel próbuje w ostatnich tygodniach znaleźć aktora, który zagra jedną z głównych ról w nowej produkcji „Thunderbolts”. Studio chce, aby do obsady produkcji dołączył Lewis Pullman znany z filmu „Top Gun: Maverick”.

Lewis Pullman zagra Sentry'ego w Marvelu?

Steven Yeun wcieli się w wyjątkowo potężnego herosa będącego niejako marvelowskim odpowiednikiem Supermana. Na początku stycznia dowiedzieliśmy się jednak, że aktor zrezygnował z roli w filmie „Thunderbolts” i studio próbuje przez ostatnie tygodnie znaleźć idealnego kandydata na jego zastąpienie. Z najnowszych informacji wynika, że rolę może otrzymać Lewis Pullman. Aktor znany przede wszystkim z filmu „Top Gun: Maverick” oraz serialu „Lekcje chemii”, w którym zagrał obok Brie Larson, jest głównym kandydatem do roli Senntry'ego.

Prace nad filmem „Thunderbolts” musiały zostać przesunięte ze względu na zeszłoroczne strajki scenarzystów i aktorów, które wywołały chaos w hollywoodzkich harmonogramach. Zdjęcia do filmu jeszcze się nie rozpoczęły i wystartują dopiero w ciągu kolejnych kilku najbliższych miesięcy. Film ma wejść do kin 25 lipca 2025 roku, chociaż początkowo jego data premiery planowana była na lipiec 2024 roku.

Sprawdź też: Sony i Marvel kłócą się o Spider-Mana. Garfield i Maguire znowu się pojawią?

Sentry, czyli Robert Reynolds był efektem projektu mającego powtórzyć eksperyment stworzenia Kapitana Ameryki. Ostatecznie Reynolds przyjął jednak zdecydowanie potężniejszą dawkę superserum, co wywołało fotosyntetyczną reakcję, której rezultatem jest stan hiper-świadomości. Limity jego mocy pozostają wręcz nieograniczone i niezbadane. Sprawia to jednak, że musi zmagać się z mroczną stroną swojej wewnętrznej osobowości nazywanej The Void, która doprowadziła do śmierci miliardów istnień.

źródło: hollywoodreporter.com / zdj. depositphotos / Marvel