Zajrzyjcie za kulisy serialu „Emigracja XD” wraz z Malcolmem. Wszystkie odcinki już dostępne w CANAL+

Po emisji wszystkich odcinków serialu „Emigracja XD” CANAL+ zaprasza na krótką wizytę zakulisową, w której sam Malcolm XD (autor pierwowzoru, na podstawie którego stworzono obraz) oprowadza nas po planie zdjęciowym i opisuje swe osobiste emigracyjne przeżycia. Rzućcie okiem.

Serial będący adaptacją debiutanckiej powieści ukrytego pod pseudonimem autora past jest komedią drogi o podróży dwóch przyjaciół z bardzo małego miasta w centralnej Polsce do Londynu. Na swej ścieżce bohaterowie spotykają pełną galerię freaków od A do Z. W rolach głównych występują Tomasz Włosok (Jak zostałem gangsterem) i Michał Balicki (Hiacynt).

Sprawdź też: CANAL+ szykuje polski serial o milenialsach. Maria Dębska i Eryk Kulm Jr. w komediodramacie „Kiedy ślub?”

Reżyserem jest Łukasz Kośmicki, który wraz z Malcolmem jest współautorem scenariusza. Na całość sezonu złożyło się 10 odcinków, z których każdy jest już dostępny w ofercie platformy CANAL+ Online. Premierze towarzyszyło wydanie słuchowiska pt. „Moja Emigracja XD”, w którym — na wzór poniższego filmiku — Malcolm opowiada o przygodach na planie filmowym. Więcej o ebooku dowiecie się w tym miejscu.

Naszą recenzję serialu znajdziecie pod tym linkiem

Zdj. CANAL+