Zapomnijcie o „Lidze Sprawiedliwości” od Snydera. Oto zwiastun „Dawn of the Seven”

Serial „The Boys” parodiował ostatnio filmowe produkcje o Mrocznym Rycerzu, a wcześniej nabijał się z wirtualnego wydarzenia Disney+ Day. Na chwilę przed premierą trzeciego sezonu produkcja wraca jednak do żartowania z „Ligi Sprawiedliwości” i wywalczonej przez fanów Snydera wersji reżyserskiej. Do sieci trafił właśnie zwiastun superbohaterskiego widowiskaDawn of the Seven” ze świata „The Boys”, które również doczekało się specjalnej wersji uwzględniającej wizję reżysera.

Reżyserska wersja filmu „Dawn of the Seven” pokaże, jak Homelander wspólnie ze swoją drużyną superbohaterów musi zmierzyć się z byłą sojuszniczką o pseudonimie Stormfront. Przez krytyków produkcja określana jest co prawda gigantyczną stratą czasu i filmem, który ustępuje nawet niektórym parodiom tworzonym przez studia porno, ale warto przekonać się samemu

Trzeci sezon serialu „The Boys” – data premiery i fabuła

W trzeciej serii zobaczymy, jak główni bohaterowie produkcji rzucający wyzwanie Siódemce, zdecydują się na skorzystanie z preparatu V. Dzięki niemu zyskają większą siłę i nowe umiejętności, które pomogą wyrównać szanse w walce z potężnymi złoczyńcami. Sam Butcher będzie mógł pochwalić się umiejętnościami podobnymi do Homelandera. Akcja nowych odcinków osadzona będzie rok po wydarzeniach z ostatniego epizodu.

Premiera trzeciego sezonu serialu „The Boys” została zaplanowana na 3 czerwca. W dniu premiery pokazane zostaną widzom serwisu Prime Videotrzy odcinki.

zdj. Prime Video