Zapowiedzi na marzec 2024 roku od Egmontu. Spider-Man, Batman, Star Wars i inne

Znamy już komiksowe zapowiedzi od wydawnictwa Egmont na marzec 2024 roku. Wśród tytułów ogłoszonych na styczeń znalazły się kolejne komiksy od wydawnictw DC Comics oraz Marvel Comics. Nie zabrakło przy tym także serii skierowanych do młodszych czytelników. Rozpiskę premier znajdziecie poniżej.

Zapowiedzi Egmontu na marzec 2024. Miesiąc Marvela.

Na marzec wydawnictwo Egmont przygotowało premierę kilku wyczekiwanych przez czytelników albumów z komiksami Marvela. Przede wszystkim doczekamy się premiery trzeciego już tomu serii „Amazing Spider-Man” ze scenariuszem J. Michaela Straczynskiego. W nowym albumie zobaczymy, jak w Nowym Jorku pojawia się Ezekiel, by ostrzec Parkera przed czyhającym na niego wrogiem. To będzie miesiąc, w którym na brak nowości fani Petera Parkera nie będą mogli narzekać, bo swoją premierę będzie miał także dziesiąty już tom serii „Amazing Spider-Man” w ramach serii Marvel Fresh. A w nim historia Zjadacza Grzechów, który wraca jeszcze bardziej niebezpieczny niż wcześniej.
Tym razem jego celem zostaje arcywróg Spider-Mana – Norman Osborn, czyli Zielony Goblin. Czy Peter naprawdę pomoże swojemu odwiecznemu przeciwnikowi?

Sprawdź też: „Echo” – recenzja serialu od Disney+. Tak źle w Marvelu jeszcze nie było.

Luty to także moment na premierę drugiego tomu serii „Zjawiskowa She-Hulk” opowiadające o superbohaterce będącej także prawniczką i wygadaną seksbombą. Listę premier Marvela przygotowanych na ten miesiąc przez Egmont zamyka ósmy tom serii „Avengers”.

Dodajmy, że w lutym do sprzedaży trafi też nowy komiks ze świata stworzonego przez George'a Lucasa. Album „Star Wars. Wielka Republika. Ostrze” opowiada historię Portera Engle'a, który jest prawdopodobnie najbardziej utalentowanym mistrzem miecza świetlnego w Wielkiej Republice. Wraz ze swoją siostrą Barash Silvain, również rycerzem Jedi, podróżuje po galaktyce i służy jako strażnik pokoju i sprawiedliwości.

Premiery na marzec 2024 roku od wydawnictwa Egmont

20.03.2024

13.03.2024

06.03.2024

Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec Egmont zapowiedzi marzec

zdj. Egmont