Zaskakujący kostium Batmana na nowym zdjęciu z filmu „The Flash”

Andy Muschietti odpowiadający za pierwszy solowy film o przygodach Flasha pokazał kolejne zdjęcie kostiumu jednego z bohaterów produkcji. Po strojach Supergirl, Batmana i samego Flasha przyszła pora na zdjęcie tajemniczego kostiumu, który może należeć do głównego złoczyńcy filmu.

Szczegóły fabuły filmu pozostają cały czas ukryte, ale wiemy, że na ekranie zobaczymy kilka alternatywnych wersji popularnych bohaterów. Obok Batmana granego przez Michaela Keatona pojawi się między innymi Supergirl, a zdjęcia z planu sugerują, że głównym złoczyńcą produkcji może okazać się alternatywna wersja Flasha. Zamieszczone przez reżysera zdjęcie pokazuje fragment pomalowanego na czerwono stroju z logiem Batmana i żółtą błyskawicą charakteryzującą Flasha.

Najprawdopodobniejsze scenariusze zakładają, że może to być kostium noszony przez „Dark Flasha” lub kostium, który Barry Allen otrzyma od alternatywnej wersji Bruce'a Wayne'a po tym, jak przeniesie się do jego świata.

Premierę filmu „The Flash” zapowiedziano na 4 listopada 2022 roku. Główne role w filmie grają Ben Affleck, Michael Keaton, Ezra Miller wracający jako Flash,  Sasha Calle wcielająca się w filmową Supergirl, Maribel Verdu, która zagra matkę Flasha, Kiersey Clemons wracająca do roli Iris West oraz Ron Livingston debiutujący w roli ojca Flasha. W pozostałych rolach zagrają: Saoirse-Monica Jackson, Rudy Mancuso oraz Ian Loh, który zagra młodego Barry'ego Allena.

zdj. Warner Bros.