Zdjęcia do „Deadpoola 3” dobiegły końca! Na planie nie zabrakło łez

Prace zdjęciowe na planie trzeciej odsłony „Deadoola”, w której dojdzie do upragnionego spotkania tytułowego najemnika z Wolverine'em ostatecznie dobiegły końca! O zamknięciu produkcji poinformował w mediach społecznościowych sam Ryan Reynolds

„Nakręciłem film z najbliższymi kumplami”. Ryan Reynolds o finale zdjęć do nowego „Deadpoola”

Na pół roku przed premierą jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów Marvela ostatnich lat ukończona została główna faza realizacji. Taką aktualizacją podzielił się z fanami sam Ryan Reynolds, wcielający się w tytułowego bohatera. „Ten kostium maskuje krew, maskuje pot... ale dziś, wraz z końcem zdjęć do Deadpoola, są na nim przede wszystkim łzy” – czytamy na profilu aktora na Twitterze. „Ogromnie dziękuję całej obsadzie i ekipie tego filmu, która mierzyła się z zawiejami, deszczem, strajkami i Hugh Jackmanem. A wszystko pod charyzmatycznym kierunkiem [reżysera] Shawna Levy'ego. Nakręciłem film z najbliższymi kumplami, a coś takiego nie zdarza się często”.

W tym samym wpisie gwiazdor potwierdził, że „Deadpool 3” będzie gotowy na premierę, którą Disney zaplanował na 26 lipca tego roku. W obsadzie oprócz Reynoldsa i Jackmana znaleźli się jeszcze: Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter).

Oficjalnie potwierdzono, że swoją rolę Elektry w filmie powtórzy ​​Jennifer Garner, a w sferze plotek mówi się o udziale takich gwiazd jak: Wesley Snipes, James Marsden, Famke Janssen, Patrick Stewart, Ian McKellen, Dafne Keen czy Taylor Swift.

Źródło: Twitter / zdj. Disney