Zielona Latarnia i Hawkgirl pojawią się w filmie o Supermanie! Wiemy, kto ich zagra!

James Gunn zaskoczył wszystkich widzów czekających na premierę nowego filmu o Supermanie i równo na dwa lata przed kinową premierą ujawnił, że w produkcji pojawią się inni superbohaterowie DC Comics. Swój debiut w produkcji zaliczą Zielona Latarnia, Hawkgirl i Mister Terrific. Wiemy też, kto się w nich wcieli!

Nowe nazwiska w obsadzie Superman Legacy

Do premiery filmu Superman Legacy pozostały dwa lata. Z tej okazji przedstawiciele studia Warner Bros. ogłosili nowe nazwiska w obsadzie produkcji. Dowiedzieliśmy się, że w filmie przygotowywanym przez Jamesa Gunna pojawią się: Nathan Fillion, Isabela Merced i Edi Gathegi. Ujawniono też pierwsze informacje na temat ich ról i to, w kogo się wcielą, zaskoczy chyba wszystkich fanów czekających na nowe uruchomienie uniwersum DC Comics.

Okazuje się, że ku całkowitemu zaskoczeniu, w pierwszym filmie o nowym Supermanie pojawi się między innymi Guy Gardner, czyli jeden z członków Korpusu Zielonych Latarni! Zagra go Nathan Fillion, którego u Jamesa Gunna widzieliśmy ostatnio w Strażnikach Galaktyki 3. Obsadzona w filmie Isabela Merced otrzymała natomiast rolę Hawkgirl, a Gathegi pojawi się w produkcji jako Mister Terrific.

Sprawdź też: Netflix ma problem. Oglądalność „Wiedźmina” MOCNO rozczarowuje.

Odpowiadając na pytanie, co skłoniło go do wprowadzenia tych postaci do filmu o Supermanie reżyser i scenarzysta odpowiedział następująco: „Pasują do historii, którą opowiadam. Historia zawsze jest na pierwszym miejscu”. James Gunn potwierdził też, że w filmie pojawi się Jimmy Olsen, ale jego postać nie została jeszcze obsadzona. Dowiedzieliśmy się też, że bohaterowie, którzy pojawią się w Superman Legacy zostaną także zaangażowani w inne projekty DCU. Już teraz Gunn potwierdził chociażby, że Nathan Fillion pojawi się jako Guy Garnder we wszystkich częściach DCU, w tym w serialu o Zielonych Latarniach, który będzie częścią nowego uniwersum.

Premiera filmu „Superman Legacy” zapowiedziana jest na 11 lipca 2025 roku. Prace na planie wystartują na początku przyszłego roku.

zdj. Marvel / Netflix / Shout! Factory