Znamy datę premiery nowego spin-offu „Yellowstone”. Serial o początkach rodziny Duttonów jeszcze w tym roku

Wiemy, kiedy do oferty platformy streamingowej Paramount+ trafi kolejny serial osadzony w świecie „Yellowstone”. „1923” czyli spin-off z głównymi rolami Harrisona Forda i Helen Mirren będzie można zobaczyć jeszcze w końcówce tego roku

1923 skupi się na początkach rodziny Duttonów, której uwspółcześnione losy przedstawiono w hitowym „Yellowstone”. Serial zabierze widzów do okresu tuż po zakończeniu I wojny światowej i pokaże, jak Duttonowie poradzili sobie w warunkach prohibicji i Wielkiego Kryzysu. Na pierwszy sezon (jeszcze wczoraj doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia, że serial doczeka się drugiej serii) złoży się osiem odcinków.

Przedstawiciele platformy Paramount+ doprecyzowali dziś, że „1923” trafi do katalogu streamera dokładnie 18 grudnia. Dzień później produkcję będą mogli zobaczyć brytyjscy i kanadyjscy subskrybenci usługi. Daty premiery w innych państwach nie zostały jeszcze ujawnione.   

Sprawdź też: Prime Video przygotował swiąteczną niespodziankę. Jack Ryan powróci w grudniu. Mamy zwiastun 3. sezonu.

Harrison Ford zagra w serialu Jacoba Duttona, czyli brata Jamesa Duttona (granego przez Tima McGrawa w „1883”). Helen Mirren wcieli się jego małżonkę, Carę Dutton. W obsadzie serialu są także między innymi Timothy Dalton, („W obliczu śmierci”), Jerome Flynn, Robert Patrick, Darren Mann („Chilling Adventures of Sabrina”) i Michelle Randolph („Nawiedzony hotel”).

źródło: Deadline.com / zdj. Paramount