Znamy opis fabuły Bad Boys for Lif3

Niedługo wystartują zdjęcia do nowej części serii Bad Boys z Willem Smithem i Martinem Lawrencem. W sieci pojawił się właśnie krótki opis fabuły. Poznajcie szczegóły.

W nowej odsłonie wrócimy do bohaterów serii w momencie, gdy zostali rozdzieleni. Marcus Burnett po kłótni z przyjacielem rozpoczął pracę jako prywatny detektyw, a Mike musi zmagać się ze swoim nowym partnerem. Ich ścieżki znowu zostaną jednak splecione, gdy okaże się, że oboje znaleźli się na celowniku przestępcy, który chce zemścić się za śmierć swojego brata.

Nowa część skupia się na policjantach z Miami i ich elitarnym zespole AMMO, który chce dopaść szefa kartelu narkotykowego Armando Armasa (Scipio). Armando jest zimnokrwistym i bezwzględnym zabójcą o porywczym charakterze, a jego nową misją, którą dostał od własnej matki, jest zbicie Mike'a (Smitha). Tymczasem nową szefową AMMO zostaje Rite (Paola Núñez), twarda, ale jednocześnie zabawna psycholożka kryminalna, która prywatnie była kiedyś dziewczyną Mike'a.

Nowa część Bad Boys będzie nosić tytuł Bad Boys for Lif3. Zdjęcia na planie produkcji mają rozpocząć się już 14 stycznia i potrwać do 11 kwietnia.

Za reżyserię filmu ma odpowiadają Adil El Arbi i Bilall Fallah, a scenariusz stworzył Chris Bremmer. Premierę trzeciej części Bad Boys zaplanowano na 17 stycznia 2020 roku. W głównych rolach w filmie wystąpią: Will SmithMartin LawrenceJoe Pantoliano, Jacob Scipio, Paola Nuñez, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig i Charles Melton.

źródło: Lrmonline.com / Sony Pictures