Zwiastun nowego widowiska Christophera Nolana już w czwartek?

Na oficjalnej stronie „TenetChristophera Nolana ukazała się krótka animacja, która zdaje się zapowiadać premierę pierwszego zwiastuna nowego filmu. Co więcej, jeżeli interpretacje internautów są poprawne, zapowiedzi możemy spodziewać się już w najbliższy czwartek.

Spekulacje rozpoczęły się po tym, jak na oficjalnej stronie filmu pojawiła się animacja przedstawiająca obracające się logo filmu. Użytkownicy Internetu szybko zwrócili uwagę na momenty, w których obracający się na kształt wskazówki zegara tytuł filmu spowalnia, albo zatrzymuje się na ułamek sekundy. Odczytanie obrotów na planie tarczy zegarowej pozwoliło im odszyfrować datę 12/19/19. Można więc z pewną dozą pewności założyć, że już w czwartek ujrzymy pierwszy, oficjalny wgląd w „Tenet”. 

 

Na razie nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów na temat fabuły, ale mówi się, że film ma być widowiskowym blockbusterem i innowacyjnym filmem akcji stworzonym z myślą o seansach w kinach IMAX.  Ze zdjęć z planu oraz pierwszej zapowiedzi możemy wywnioskować, że fabuła filmu będzie w jakiś sposób związana z cofaniem się w czasie.

Studio Warner Bros. ogłosiło niedawno, że nowa produkcja wyreżyserowana przez Nolana wejdzie do kin w Stanach Zjednoczonych 17 lipca 2020 roku.

źródło: Comicbook.com / zdj. Warner Bros.