„Bad Boys for Life” – Will Smith i Martin Lawrence powracają w pierwszym zwiastunie!

Studio Sony Pictures wypuściło do sieci pierwszy zwiastun filmu „Bad Boys for Life”, w którym po szesnastu latach Will SmithMartin Lawrence powracają do swoich ról  z dwóch pierwszych części popularnej serii kina akcji.

Nowa część skupia się na policjantach z Miami i ich elitarnym zespole AMMO, który chce dopaść szefa kartelu narkotykowego Armando Armasa (Scipio). Armando jest zimnokrwistym i bezwzględnym zabójcą o porywczym charakterze, a jego nową misją, którą dostał od własnej matki, jest zbicie Mike'a (Smitha). Tymczasem nową szefową AMMO zostaje Rita (Paola Núñez), twarda, ale jednocześnie zabawna psycholożka kryminalna, która prywatnie była kiedyś dziewczyną Mike'a.

Za reżyserię filmu ma odpowiadają Adil El Arbi i Bilall Fallah, a scenariusz stworzył Chris Bremmer. Premierę trzeciej części Bad Boys zaplanowano na 17 stycznia 2020 roku. W głównych rolach w filmie wystąpią: Will SmithMartin LawrenceJoe PantolianoJacob ScipioPaola NuñezVanessa HudgensAlexander Ludwig i Charles Melton.

źródło: zdj. Sony Pictures