„Bloodshot” – pierwszy zwiastun przed nowym „Terminatorem”?

Na początku września reżyser filmu „Bloodshot” zdradził, że premiery pierwszego zwiastuna możemy spodziewać się na przełomie października i listopada. Najnowsze doniesienia potwierdzają tę informację.

W ostatnim z wywiadów producent filmu Dinesh Shamdasani stwierdził, że zwiastun filmu pojawi się bardzo szybko i zasugerował, że warto kupić bilet na szóstą część „Terminatora”. Nie jest aktualnie jasne, czy zwiastun będzie wyświetlany początkowo tylko w kinach, czy trafi w tym samym czasie także do sieci, ale bardziej prawdopodobne wydaje się to, że widzowie, którzy nie zamierzają oglądać nowego „Terminatora” na dużym ekranie, będą musieli poczekać nieco dłużej na premię debiutanckiej zapowiedzi „Bloodshota”.

Bloodshot to postać z komiksów Valiant Comics, którą można porównać do Wolverine'a z Marvela. Pierwotnie był on mordercą na usługach mafii, który chciał jednak odciąć się od świata przestępczości i zeznawać przeciwko swoim mocodawcom. Zanim to nastąpiło, został porwany i poddany inwazyjnemu rządowemu eksperymentowi, w wyniku którego stał się maszyną nanotechnologiczną o nazwie Bloodshot. Dzięki temu może zmieniać swoje ciało, uzyskiwać dostęp do każdego rodzaju technologii, a także bardzo szybko się leczyć. Gdy jego umysł zostaje wymazany, staję się ona pustą maszyną do zabijania, która jednak w końcu zaczyna poszukiwać prawdy na temat własnej przeszłości.

Premierę filmu zaplanowano na 21 lutego 2020 roku. Produkcją zajmuje się studio Sony, a reżyserem jest Dave Wilsona, który w swojej karierze pracował już jako reżyser efektów wizualnych przy takich produkcjach jak Avengers: Czas Ultrona czy kilku grach m.in. Mass Effect 2 i Halo Wars.

źródło: Screenrant.com / zdj. Valiant Comics