Ile zarobi nowy film z Jennifer Lopez? Prognozy dla „Hustlers”

Jennifer Lopez powróci w tym roku do kin za sprawą filmu „Hustlers”, w którym popularna piosenkarka zagrała przywódczynię grupy striptizerek oszukujących swoich bogatych klientów. Pojawiły się właśnie wstępne prognozy Box Office przewidujące, że produkcja może okazać się finansowym sukcesem.

Analitycy zakładają, że podczas swojego pierwszego weekendu film będzie w stanie zebrać od widzów około 24 mln dolarów. Mniej precyzyjne prognozy sugerują otwarcie w przedziale od 15 do 25 mln dolarów. Biorąc więc pod uwagę, że budżet filmu wyniósł 20 mln, będzie to dla studia STX dobry zapowiadający finansowy sukces. Na wczesnym etapie prognozy zakładają, że przy takim otwarciu film może zakończyć pobyt w amerykańskich kinach, mając na koncie około 60 mln dolarów.

Film będzie rywalizował w swój pierwszy weekend głównie z debiutującym wówczas na ekranach filmem „Szczygieł” od studia Warner Bros. W jego przypadku analitycy zakładają, że film, w którym główne role zagrali Nicole Kidman i Ansel Elgort zbierze od widzów od 8 do 10 mln dolarów.

Obok Jennifer Lopez w filmie „Hustlers” wystąpiły jeszcze: Cardi B, Constance Wu, Keke Palmer, Lil Reinhart i Julia Stiles. Za reżyserię filmu odpowiada Lorene Scafaria. W USA film zadebiutuje 13 września, a w Polsce jego premiery możemy spodziewać się w październiku.

źródło: Ew.com / zdj. STX Entertainment