Komiksowa środa: Star Wars i Punisher (aktualizacja)

Już jutro do kiosków trafi kolejna porcja komiksów od wydawnictwa Hachette oraz pierwszy numer nowej kolekcji poświęconej komiksom ze świata Star Wars od wydawnictwa DeAgostini. Dokładną rozpiskę tytułów znajdziecie poniżej.

Aktualizacja: Nowe wieści na temat startu kolekcji Star Wars: Legendy.

Z informacji, jakie udało nam się dzisiaj uzyskać, wynika, że kolekcja będzie jednak TESTEM. Komiksy mają być dostępne w rejonach Szczecina, Gdańska i Rzeszowa. Kolejną zmianą jest data premiery pierwszego tomu. Według oficjalnej strony kolekcji i wiedzy pracowników infolinii (dedykowanej tej kolekcji), premiera została wyznaczona na 13 września, czyli na jutro. Jednak zarówno Ruch, jak i firma DeAgostini twierdzi, że premiera nastąpi dopiero w czwartek (14 września). Trudno więc jednoznacznie określić, kiedy możemy spodziewać się pierwszego tomu. Zdanie Ruchu wydaje się być najbardziej wiarygodne, choćby ze względu na udzielenie nam informacji o wyznaczonych "testowych" rejonach Polski.

W przypadku prenumeraty również uzyskaliśmy dwie różne informacje. Pierwsze paczki mają być wysyłane dopiero w drugiej połowie października lub po oficjalnym starcie kolekcji.

Niemniej mimo tego zamieszania, warto zajrzeć jutro do swojego kiosku i sprawdzić, czy nie ma w nim pierwszego tomu kolekcji. Dajcie nam jutro znać, jak ma się sytuacja w Waszych miastach.

13 września w kioskach zadebiutuje pierwszy numer kolekcji Star Wars: Legendy. W tomie znajdą się między innymi historie: „Sześciu Przeciwko Galaktyce” i „Moc Przeciwko Vaderowi”, pierwotnie opublikowane w zeszytach Star Wars Vol. #1-11 w latach 1977-1978. Pierwszy tom będzie liczył najprawdopodobniej 192 strony.

tom1.jpg

Cena pierwszego tomu wyniesie 14,99 zł.

Przy okazji zapraszamy do polubienia fanpage'a Kolekcji Komiksów Star Wars. Dzięki temu będziecie na bieżąco informowani o wszystkich aktualnościach związanych z kolekcją. Na fanpage'u będą także umieszczane prezentacje kolejnych tomów.

W ramach kolekcji Superbohaterowie Marvela ukaże się dziewiętnasty tom, który poświęcony będzie postaci Punishera. W albumie znajdą się zeszyty: The Punisher Vol. 1 #1-5 pierwotnie publikowane od listopada 1985 roku do marca 1986 roku.

The-Punisher2.jpg

Prezentację jutrzejszego albumu znajdziecie na naszym portalu. Aktualizowany spis wszystkich wydań z kolekcji znajdziecie tutaj: Superbohaterowie Marvela - spis.

źródło: Marvel Comics / Lucasfilm