Pierwsze zdjęcie z serialu  The Mandalorian. Tak będzie wyglądał główny bohater?

Wczoraj Jon Favreau potwierdził, że aktorski serial w świecie Gwiezdnych Wojen będzie nosił tytuł The Mandalorian, a dzisiaj do sieci trafiło już pierwsze oficjalne zdjęcie z planu serialu. Ujawniono również, kto będzie reżyserował odcinki pierwszego sezonu. Poznajcie szczegóły.

Na zdjęciu widzimy jednego z przedstawicieli Mandalorian, ale nie potwierdzono na razie, czy jest to główny bohater produkcji, czy jedna z drugoplanowych postaci.

the-mandalorian.jpg

Oprócz pierwszego zdjęcia oficjalnie ogłoszono reżyserów pierwszego sezonu. Za kamerą odcinków staną: Dave Filoni ( Star Wars: The Clone Wars), Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Bryce Dallas Howard (Solematy) i Taika Waititi (Thor: Ragnarok).

Po opowieściach z Jango Fettem i jego synem w uniwersum Gwiezdnych Wojen pojawia się inny wojownik. The Mandalorian jest osadzony po upadku Imperium i przed ujawnieniem się Najwyższego Porządku. Śledzimy historię samotnego wojownika osadzoną w odległych zakątkach galaktyki daleko od rządu Nowej Republiki.

Pierwszy sezon będzie składał się z dziesięciu odcinków, a Disney przeznaczył na jego produkcję 100 milionów dolarów. Nie znamy oficjalnej daty premiery, ale serial ma zadebiutować na platformie streamingowej Disney Play w 2019 roku.

źródło: Comingsoon.net / zdj. Lucasfilm / Disney