Soundtrack "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" - wyniki konkursu

Zakończył się kolejny konkurs na Filmożercach, w którym można było wygrać soundtracki "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" (recenzja CD tutaj), wydane w naszym kraju nakładem Universal Music Polska.

Przypomnijmy zadanie konkursowe:

John Williams skomponował do ośmiu filmów z serii "Gwiezdne wojny" wiele pamiętnych tematów. Jednakże największą rozpoznawalnością cieszą się szczególnie dwa motywy: "Main Title" - otwierający każdą część sagi rodu Skywalkerów oraz "Imperial March", który po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć w "Imperium kontratakuje".

"Main Title" czy "Imperial March"? Który z tych dwóch tematów jest Twoim ulubionym? Odpowiedź krótko uzasadnij.

Większość uczestników konkursu (blisko 2/3) wskazała na "Imperial March" jako ulubiony utwór. Cóż, zwyciężyła zatem Ciemna Strona Mocy, a my się tym nie zrażamy i publikujemy długo wyczekiwane wyniki.

Nagrodami były zarówno edycje w standardowym pudełku plastikowym (tzw. jewel case), jak i deluxe w digipacku. Planowo jedynie osoba z pierwszego miejsca miała otrzymać od nas, oprócz płyty CD , także niespodziankę, związaną z filmem "Ostatni Jedi". Jednakże z okazji Nowego Roku, postanowiliśmy zwiększyć pulę dodatkowych nagród i razem z soundtrackami, jeszcze dwie inne osoby otrzymują gadżet, tym razem pochodzący z "Przebudzenia Mocy"!

Oto lista zwycięzców:

Aleksandra Daniel otrzymuje CD w digipacku i dodatkowy prezent.

Michał Brzoza i Wojciech Babiarz otrzymują po soundtracku i gadżecie.

Pozostali nagrodzeni:

Anna Ślubowska, Sebastian Jańczak, Agnieszka Gos, Anna Ryzner.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Pozostałym Czytelnikom bardzo dziękujemy za uczestnictwo w zabawie i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

źródło: Lucasfilm / Disney