Życzenie śmierci we wrześniu na Blu-ray!

5 września do polskich sklepów trafią wydania Blu-ray z filmem Życzenie śmierci z Bruce'em Willisem w roli głównej. Poznajcie szczegóły.

Dystrybutorem filmu jest Monolith. Na płycie znajdziemy angielską i polską ścieżkę dźwiękową w formacie DTS HD Master Audio 5.1 oraz polskie napisy.

Harold wiedzie perfekcyjnie stabilne życie: ma miłą żonę, dom na przedmieściach i pracę w korporacji. Pewnego dnia ten domek z kart zaczyna się walić, a Harold odkrywa, że przez lata dawał się oszukiwać tym, którym ufał najbardziej. Wysłany w podróż do Meksyku, wiedząc już, że ma stać się kozłem ofiarnym w pewnym grubym przekręcie, Harold postanawia pokazać wszystkim środkowy palec i odegrać się za swoje krzywdy. Plan ma teoretycznie świetny, ale okazuje się, że świat meksykańskich karteli jest nieco bardziej skomplikowany i bezlitosny niż zakładał. Ścigany przez narko-bossa, płatnego zabójcę, swoich dawnych wspólników i FBI, Harold może liczyć tylko na siebie i pewną uroczą amerykańską turystkę, która nie skrzywdziłaby nawet muchy, a w każdym razie tak jej się dotąd wydawało…

stThumbnailPlugin.php.jpg

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Monolith

Data wydania

05.09.2018

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

107

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.39:1

Dźwięk oryginalny

DTS HD Master Audio 5.1

Polska wersja

DTS HD Master Audio 5.1 lektor i napisy

źródło: Monolith.com.pl / zdj. MGM