A jednak! Będą polskie wydania DVD i Blu-ray z filmem „John Wick 4”!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich miłośników fizycznych wydań. Doczekamy się polskiej edycji z filmem „John Wick 4”! Produkcja trafi w naszym kraju na płyty DVD oraz Blu-ray.

John Wick 4” trafi w Polsce na DVD i Blu-ray!

Jeszcze niedawno wydawało się to małoprawdopodobne, ale polski dystrybutor Monolith zdecydował się na wypuszczenie polskich wydań płytowych z filmem „John Wick 4”. Zapowiedź krajowych edycji pojawiła się jakiś czas temu w ofercie sklepu DVDmax.pl, a dzisiaj możemy już potwierdzić, że faktycznie film z Keanu Reevesem zawita w Polsce na DVD i Blu-ray. Data premiery nie została jeszcze ujawniona, ale poznamy ją w ciągu najbliższych dni. Sklep informuje o debiucie wyznaczonym na 27 lipca, ale termin ten może jeszcze ulec zmianie.

Sprawdź też: Będzie reżyserska wersja „Johna Wicka 4”! Co wycięto z widowiska z Keanu Reevesem?

Co warte podkreślenia, wydania DVD i Blu-ray z filmem „John Wick 4” ukażą się w Polsce na wyłączność we wspomnianym sklepie DVDmax.pl. Będzie to pierwszy film na niebieskim krążku wydany przez Monolith od czasu premiery wydania Blu-ray z produkcją „Jeden gniewny człowiek”, która pojawiła się w październiku 2021 roku

źródło: Filmozercy.com / zdj. Monolith / Lionsgate