Adam Driver jako Kylo Ren zwiedza świątynię Sithów na nowej grafice ze „Skywalker. Odrodzenie”

Do sieci trafiła kolejna grafika koncepcyjna ze „Skywalker. Odrodzenie”, pozwalająca lepiej przyjrzeć się wnętrzu świątyni Sithów położonej na planecie Exegol. Zobaczycie na niej wczesny projekt części laboratoryjnej, w której przez ułamek sekundy mogliśmy w samym filmie zobaczyć klony Snoke'a. Za publikację odpowiada grafik koncepcyjny przy IX epizodzie, Adam Brockbank. Rzućcie okiem poniżej.  

Na początku „Skywalker. Odrodzenie” trafiliśmy razem z Kylo Renem do Świątyni Sithów, w której od lat ukrywał się Imperator Palpatine. Przypomnijmy, że wcześniejsze grafiki koncepcyjne ujawniły, że początkowo twórcy myśleli o pokazaniu nieco bardziej tradycyjnej wersji świątyni na Exegol, która miała przypominać jej wersję z wcześniejszych opowieści składających się obecnie na Legendy.

W Polsce ostatnia odsłona sagi Skywalkerów dostępna jest w sklepach od 8 maja. Film „Skywalker. Odrodzenie” doczekał się standardowych wydań na Blu-ray i DVD oraz limitowanego steelbooka na niebieskim krążku. Więcej o dostępnych wydaniach znajdziecie w artykule: „Skywalker. Odrodzenie” na Blu-ray i DVD – przegląd ofert i specyfikacja. Pozostałe grafiki koncepcyjne znajdziecie tutaj.

Zdj. Disney