Adam Driver wystąpi w nowym thrillerze Sama Raimiego i scenarzystów „Cichego miejsca”

Adam Driver („Gwiezdne Wojny”, „BlackKklansman”) dołączył do obsady szykowanego przez Sony thrillera science fiction zatytułowanego „65”. Za scenariusz i reżyserię produkcji odpowiedzą Scott Beck i Bryan Woods, autorzy „Cichego miejsca”. 

Obaj twórcy zajmą się produkcją obrazu z ramienia nowo powstałego studia Beck/Woods. Jako producenci, pod „65” podpiszą się też kultowy reżyser Sam Raimi („Martwe zło”), Zainab Azizi i Debbie Liebling. Zarówno Beck, jak i Woods mieli już okazję współpracować z Raimim. Obaj napisali i wyreżyserowali bowiem odcinek dostępnego na platformie Quibi serialu grozy „50 States of Fright”.

Wstępne informacje dotyczące fabuły „65” są w chwili obecnej objęte ścisłą tajemnicą. Nie wiemy też kiedy miałyby ruszyć prace produkcyjne. Adam Driver jest na ten moment uwikłany w realizacje innych projektów, między innymi „The Last Duel” Ridleya Scotta. Widowisko niedawno wznowiło produkcję po tym jak parę miesięcy temu wstrzymała ją pandemia koronawirusa. Następnie, Driver ma dołączyć do filmu „Gucci”, w którym wystąpi obok Lady Gagi.

Źródło: Deadline / zdj. Disney