Admirał Thrawn i Ezra Bridger pojawią się w serialu „Ahsoka”?

Platforma Disney+ zamierza kontynuować serialowe przygody Ahsoki w ramach solowego serialu, który zadebiutuje najprawdopodobniej w okolicach 2022 roku. Najnowsze przecieki sugerują, że w produkcji mają pojawić się zarówno Admirał Thrawn, jak i Ezra Bridger.

Od miesięcy w sieci krążą plotki sugerujące, że studio Lucasfilm szuka aktorów do zagrania Thrawna oraz Ezry, a teraz jak twierdzi Daniel Richtman, pierwszy opis serialu potwierdza ich zaangażowanie w historię. W rzekomym streszczeniu fabuły serialu czytamy:

Ahsoka Tano (Rosario Dawson) poluje na nikczemnego Admirała Thrawna w nadziei, że ten pomoże jej zlokalizować zaginionego Ezrę Bridgera, młodego Jedi, który zniknął wraz z Thrawnem wiele lat temu.

W takim wypadku aktorski serial miałby kontynuować wątki zapoczątkowane w animowanej produkcji Rebelianci, w którym zarówno Ezra Bridger, jak i Admirał Thrawn zniknęli w tajemniczych okolicznościach podczas walki. Pod koniec serialu pokazano, jak Ahsoka i Sabine Wren wyruszają na ich poszukiwania, jednak dalsze losy bohaterów nie zostały przedstawione. Dopiero w serialu „The Mandalorian” ujawniono, że Ahsoka nadal poszukuje Thrawna.

źródło: comicbookmovie.com / zdj. Lucasfilm / Disney+