Adria Arjona zagra jedną z głównych ról w serialu „Cassian Andor”

Amerykańska aktorka Adria Arjon, którą niedawno mogliśmy oglądać w hicie Netfliksa pod tytułem „6 Underground” dołączyła do obsady serialu „Cassian Andor” szykowanego dla platformy Disney+.

Szczegóły na temat bohaterki, którą zagra Adria Arjon nie zostały ujawnione. Wiemy natomiast, że aktorka będzie jedną z głównych gwiazd produkcji.

W obsadzie serialu są już Diego Luna wracający do roli Cassiana Andora, a także Stellan Skarsgard i Kyle Soller, Denise Gough oraz Genevieve O'Reilly, która powróci do roli Mon Mothmy. Twórcą serialu będzie Tony Gilroy.

Według oficjalnych informacji od Lucasfilm akcja serialu ma zostać osadzona na pięć lat przed wydarzeniami z filmu „Łotr 1”. Oznacza to, że pierwszy sezon będzie rozgrywał się czternaście lat po wydarzeniach z zemsty Sithów (które miały miejsce w 19 BBY) – galaktyka będzie więc pod władaniem Imperatora już blisko piętnaście lat. Ekipa nowego serialu od platformy Disney+ miała pracować na planie serialu od czerwca do grudnia, ale obecnie trudno przewidzieć, kiedy ruszą zdjęcia, bowiem Lucasfilm cały czas nie ustalił jeszcze nowego harmonogramu produkcji.

źródło: deadline.com / zdj. Netflix