Nieocenzurowany zwiastun filmu z Billem Skarsgårdem robi wrażenie. „Jak Zwariowane melodie tylko na kwasie”

W sieci pojawił się się nowy nieocenzurowany zwiastun surrealistycznego akcyjniaka „Boy Kills World”. Rolę głuchoniemego mężczyzny na drodze zemsty zagrał tu znany z obu części horrorów „To” Bill Skarsgård. W jednej z dotychczasowych recenzji film bardzo obrazowo scharakteryzowano jako „Zwariowane melodie tylko na kwasie i w kategorii R”.

Szwedzki aktor wcielił się w postać głuchoniemego mężczyzny z niezwykle wybujałą wyobraźnią. Gdy rodzina bohatera zostaje zamordowana, tytułowy Chłopiec ucieka do dżungli, gdzie poddaje się szkoleniu tajemniczego szamana, by stłumić dziecięcą wyobraźnię i stać się narzędziem śmierci.

Pierwsze opinie po pokazach podczas Festiwalu Filmowego w Toronto opisały „Boy Kills World” – film wyprodukowany przez Sama Raimiego, twórcę słynnego „Martwego zła” – jako mocno odjechane widowisko akcji, posiłkujące się brutalnymi scenami akcji i językiem humorystycznego pastiszu, mierzonego w najpopularniejsze chwyty gatunku. „To wysokooktanowa ekstrawagancja – z pewnością nasyci żądzę krwi widowni” – obiecał wówczas jeden z krytyków.

„Boy Kills World” trafi do kin w kwietniu 

Scenariusz do „Boy Kills World” przygotowali Arend Remmers („Berlińskie psy”) oraz Tyler Burton Smith („Laleczka”). Za kamerą pojawił się reżyser-debiutant Moritz MohrPoza Skarsgårdem w gwiazdorskiej obsadzie produkcji są przede wszystkim Jessica Rothe („,Śmierć nadejdzie dziś”), Andrew Koji („Wojownik”), Famke Janssen („X-Men: Ostatni bastion”), Samara Weaving („Zabawa w pochowanego”), Michelle Dockery („Downton Abbey”) oraz Yahyan Ruhian („Raid”).

Sprawdź też: „Gwiezdne wojny” powracają w mrocznym wydaniu. Pokazano zwiastun serialu „Star Wars: The Acolyte”

Do kin za oceanem produkcja trafi dokładnie 26 kwietnia tego roku. Nie potwierdzono jeszcze, czy w tym samym terminie produkcja pojawi się też na ekranach w Polsce.

zdj. Lionsgate