Alan Ritchson dołącza do obsady „Szybkich i wściekłych 10”

Alan Ritchson znany ostatnio z głównej roli w serialu „Reacher” znalazł swój nowy filmowy projekt. Aktor wystąpi w dziesiątej części serii „Szybcy i wściekli”.

Studio Universal Pictures rozpoczęło prace na planie filmu „Fast X” pod konie kwietnia, ale już kilka dni później dowiedzieliśmy się, że z projektem postanowił rozstać się jego reżyser Justin Lin, który stał za kamerą pięciu z dotychczasowych dziewięciu projektów wchodzących w skład serii o najszybszej rodzinie kina. Wytwórnia szybko znalazła jednak następcę Lina i obsada wróciła do pracy na planie pod nadzorem Louisa Leterriera mającego na koncie takie tytuły jak „Transporter 1 i 2” czy „Iluzja”.

Sprawdź też: Hilary Swank i Alan Ritchson stawią czoła śnieżycy w opartym na faktach „Ordinary Angels”.

Nie ujawniono w kogo wcieli się Alan Ritchson, ale możemy przypuszczać, że aktorowi przypadnie rola jednego z pomocników głównego złoczyńcy filmu, którego ma zagrać Jason Momoa.

W głównej obsadzie ponownie pojawią się: Vin Diesel, Jordan Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Michelle Rodriguez oraz Sung Kang. W nowych bohaterów serii wcielą się: Brie Larson oraz Daniela Melchior znana z filmu „Legion samobójców: The Suicide Squad”. Premiera filmu „Szybcy i wściekli 10” została zaplanowana na 19 maja 2023 roku.

źródło: deadline.com / zdj. Prime Video