Alternatywne wersje Deadpoola ujawnione! To oni pojawią się w filmie Marvela

Latem do kin trafi nowy film o Deadpoolu będący pierwszą produkcją z Ryanem Reynoldsem należącą do MCU. W filmie zobaczymy kilka alternatywnych wersji popularnego bohatera i pokazano właśnie, na jakie warianty możemy liczyć. Niedługo pojawi się też pełnoprawny zwiastun produkcji zatytułowanej „Deadpool i Wolverine”. 

Te warianty pojawią się w filmie „Deadpool i Wolverine

Kampania promocyjna nowego filmu Marvela zaczyna nabierać rozpędu. Niedługo zobaczymy pełnoprawny zwiastun produkcji „Deadpool i Wolverine”. Jego premiera ma przypaść na końcówkę kwietnia lub początek maja. Disney chce, aby zapowiedź była wyświetlana w kinach przed filmem „Królestwo Planety Małp”, który ma być wiosennym hitem studia.

Do sieci trafiła natomiast nowa grafika promocyjna filmu, która daje nam kolejnej spojrzenie na nowy kostiumu Wolverine’a, ale przede wszystkim odkrywa kilka wersji wariantów samego Deadpoola.

Pierwszy zwiastun filmu „Deadpool i Wolverine” pojawił się w lutym przy okazji Super Bowl, ale była to dopiero wstępna zapowiedź, która nie pokazała nam zbyt wiele. Większość filmu nadal pozostaje owiana tajemnicą i musimy opierać się na zdjęciach z planu oraz przeciekach. Wiemy, że w filmie pojawi się kilka alternatywnych wersji kultowych postaci Marvela, a nowa grafika pokazuje właśnie, na jakie warianty możemy liczyć w przypadku Deadpoola. Będą to: Babypool, Kid Deadpool, Dogpool i Headpool.

Sprawdź też: Co oglądają teraz Polacy? 30 najpopularniejszych filmów na Netflix, HBO Max i Prime Video.

Deadpool 3 Ryan Reynolds pierwsze zdjęcie

Każdy z bohaterów pochodzi z alternatywnych Ziem, gdzie losy Wade'a Wilsona potoczyły się nieco inaczej. Nie każdy z wariantów pokazanych w filmie ma najprawdopodobniej swojego odpowiednika w komiksach. Fani Marvela będą znali już Kid Deadpoola, który trafił do szkoły Charlesa Xaviera jeszcze jako nastolatek i nawet wśród mutantów mocno się wyróżniał i był wyjątkowo niesfornym uczniem.

W komiksach pojawił się też Dogpool będący psem, który przeszedł eksperymenty kosmetycznej firmy Mascara X, a po porzuceniu na śmierć zyskał moc samoleczenia i trafił do cyrku. Znany jest też wariant będący samą głową Deadpoola, która pochodziła z Ziemi zainfekowanej przez zombie, ale na pierwszy rzut oka nie da się stwierdzić, czy tak samo będzie w przypadku filmowej wersji Deadpoola bez tułowia.

Deadpool warianty w filmie Marvela

Film Deadpool i Wolverine wejdzie do kin 26 lipca 2024 roku. W obsadzie oprócz ReynoldsaHugh Jackman wracający jako Wolverine oraz Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter). Film reżyseruje Shawn Levy.

zdj. Marvel