Anakin Skywalker wraca w nowej zapowiedzi serialu „Ahsoka”!

Wielkimi krokami zbliża się premiera wyczekiwanego przez fanów „Gwiezdnych wojen” serialu „Ahsoka”. Platforma Disney+ postanowiła jeszcze mocniej podkręcić atmosferę wokół produkcji i pokazała zapowiedź koncentrującą się między innymi na postaci Anakina Skywalkera, którego łączyła mocna więź z tytułową bohaterką graną przez Rosario Dawson.

Hayden Christensen powraca jako Anakin Skywalker w serialu „Ahsoka

Nowy spot wypełniony został niepublikowanymi wcześniej fragmentami, ale także dialogiem, który potwierdza powrót Haydena Christensena do roli Anakina Skywalkera. Słyszymy kwestie, które Anakin wypowiada do głównej bohaterki serialu w scenie rozgrywającej się jeszcze w trakcie „Wojen klonów”. Wygląda więc na to, że otrzymaliśmy właśnie potwierdzenie, że wrócimy w nowej produkcji Disneya do wydarzeń z popularnego animowanego serialu.

W swojej solowej produkcji Ahsoka bada nowe zagrożenie dla galaktyki, które pojawiło się po upadku Imperium. Dla protagonistki oznacza to przede wszystkim podążanie za śladem Wielkiego Admirała Thrawna (w tej roli Lars Mikkelsen, który w tą samą postać wcielał się w animowanym serialu „Rebelianci”). „Ahsoka” rozegra się po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”.

Sprawdź też: SkyShowtime usunęło KILKASET FILMÓW! Do oferty trafiła NOWA porcja klasyków.

W obsadzie znaleźli się: Natasha Liu Bordizzo jako Sabine Wren, Mary Elizabeth Winstead jako Syndulli, a także Hayden Christensen w roli Anakina. Scenariusz napisał Dave Filoni, jeden z głównych twórców animacji „Wojny Klonów” i „Rebelianci”.

Premierę serialu „Ahsoka” zapowiedziano w serwisie Disney+ na 23 sierpnia. Pierwszy sezon będzie składał się z 8 odcinków. W dniu premiery udostępnione zostaną dwa pierwsze epizody, które łącznie potrwają nieco ponad półtorej godziny. 

zdj. Lucasfilm