„Andor” – aktor z „Tabu” z Tomem Hardym zagrał w serialowym prequelu „Łotra 1”

Zdjęcia do „Andora”, następnego serialu osadzonego w uniwersum „Gwiezdnych wojen” zakończyły się jeszcze w sierpniu ubiegłego roku, ale o projekcie wciąż wiemy stosunkowo niewiele. W sieci pojawiła się właśnie informacja o kolejnym aktorze, który wystąpił w serialu. Mowa o Davidzie Haymanie, którego możecie kojarzyć z „Tabu”, w którym główną rolę zagrał Tom Hardy.

Choć żadne szczegóły dotyczące angażu aktora nie zostało ujawnione, Hayman ma pojawić się w serialu w „kluczowej roli”. Na ekranie pojawi się obok Diego Luny, Stellana Skarsgårda, Foresta Whitakera, Kyle'a Sollera, Alexa LawtheraDenise Gough oraz Genevieve O'Reilly, która po raz kolejny wcieli się w rolę Mon Mothmy. Twórcą serialu jest Tony Gilroy. W gronie reżyserów znajdują się natomiast Ben Caron („Sherlock”, „Wallander”), Susanna White („Kronik Times Square” i „Masters of Sex”) i Toby Haynes.

Sprawdź też: Będzie drugi sezon serialu „Andor”? Tak twierdzi jeden z gwiazdorów serii

Akcja serialu „Andor” została osadzona na pięć lat przed wydarzeniami z filmu „Łotr 1”. Produkcja zadebiutuje na platformie Disney+ w drugiej połowie tego roku. Złoży się na nią dwanaście odcinków

źródło: SWNN / zdj. BBC