Anthony Daniels ujawnia, czy C-3PO powróci w kolejnych „Gwiezdnych Wojnach”

Ubiegłoroczne „Skywalker. Odrodzenie” miało w założeniu na dobre pożegnać bohaterów Sagi Skywalkerów. Jak się jednak okazuje, Anthony Daniels, odtwórca roli C-3PO może wiedzieć wiecej, niż Lucasfilm pozwolił sobie do tej pory ujawnić. 

W najnowszym wywiadzie, Daniels starał się lawirować pomiędzy pytaniami dziennikarza. Zapytany o to, czy jego Threepio mógłby powrócić w kolejnych gwiezdnowojennych projektach, aktor odpowiedział tylko, że kultowy droid nigdy nie odejdzie ponieważ wkrótce na błękitnym krążku pojawi się IX epizod sagi, a więc fani będą mogli oglądać go kiedy tylko chcą. A jednak, pomiędzy zmyłkami i dygresjami, znalazło się miejsce na krótki komentarz wskazujący na to, że Daniels na dobre się jeszcze z „Gwiezdnymi wojnami” nie pożegnał: 

Nie, nie. To jeszcze dla niego nie koniec. Wiesz, jak kręciliśmy [„Skywalker. Odrodzenie”] to powiedziałem do J.J. [Abramsa], że może już czas pożegnać Threepia, zakończyć jego historię. On odpowiedział na to: „nie na mojej warcie”. (...)

Daniels pojawił się do tej pory w każdym filmie gwiezdnowojennym, wliczając w nie zarówno obrazy epizodyczne, jak i dwa spin-offy. W tym miejscu poznacie szczegóły dotyczące polskiego wydania Blu-ray ze „Skywalker. Odrodzenie”.

A Wy? Chcielibyście zobaczyć na ekranie dalsze losy C-3PO? A jeżeli tak, to w jakiej formie? Dajcie znać w komentarzach. 

Źródło: Comicbook.com / zdj. Disney