Aquaman - scena po napisach i nowy zwiastun

W miniony weekend Aquaman zadebiutował w chińskich kinach, co spowodowało, że do sieci wyciekła już scena po napisach zapowiadająca kolejną odsłonę solowych przygód Króla Atlantydy. Pojawił się też nowy klip wideo, w którym możecie zobaczyć zupełnie nową scenę z filmu pokazującą, jak Mera i Aquaman radzą sobie w starciu z morskimi bestiami.

Scena po napisach, którą możecie zobaczyć w serwisie Reddit, poświęcona została najsłynniejszemu przeciwnikowi Aquamana o pseudonimie Czarna Manta, który jak wiemy już z materiałów promocyjnych, pojawił się w pierwszym filmie o przygodach Króla Atlantydy, ale tylko w epizodycznej roli. W scenie widzimy poturbowanego złoczyńcę, który po przegranej walce z superbohaterem już teraz planuje swoją zemstę. Jeśli zatem Aquaman doczeka się kontynuacji, a świetne otwarcie w Chinach pozwala nam sądzić, że tak właśnie będzie, to możemy oczekiwać, że Czarna Manta będzie pełnił w niej rolę głównego przeciwnika popularnego bohatera DC Comics.

Premierę Aquamana zapowiedziano w USA na 21 grudnia 2018 roku.  W Polsce produkcja wejdzie na ekrany kin dwa dni wcześniej, czyli 19 grudnia. Reżyserem filmu jest James Wan. W rolach głównych wystąpią: Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe, Temuera Morrison, Dolph Lundgren, Ludi Lin, Patrick Wilson, Nicole Kidman i Michael Beach.

źródło: Comicbook.com / zdj. DC Comics / Warner Bros.