„Bad Boys” powrócą na czas. Prace na planie czwartej części ukończone – kiedy premiera?

Ekipa czwartego filmu z cyklu „Bad Boys”, na czele z gwiazdami serii Willem Smithem i Martinem Lawrence'em, zakończyła prace na planie. O domknięciu produkcji na zaledwie dwa miesiące przed kinową premierą w mediach społecznościowych poinformował sam Smith – aktor pokazał też pierwsze zdjęcie z filmu

Bad Boys 4” z premierą już w czerwcu tego roku 

Reżyserią „Bad Boys 4” zajmują się Adil El Arbi oraz Bilall Fallah, powracający do franczyzy po poprzedniej odsłonie zatytułowanej „Bad Boys for Life”. Scenariusz opracował z kolei Chris Bremner, autor historii do trzeciej części cyklu oraz komedii akcji „Człowiek z Toronto”. Projekt produkują przede wszystkim Jerry BruckheimerDoug Belgrad oraz odtwórcy ról głównych

Żadne informacje, co do zarysu fabuły kontynuacji „Bad Boys for Life” z roku 2020 nie zostały jeszcze ujawnione. Wraz z ostatecznym zamknięciem prac na planie pierwszą oficjalną fotką z widowiska podzielił się właśnie sam Will Smith.

Sprawdź też: HBO Max też rozpocznie walkę z udostępnianiem haseł! Koniec z dzieleniem kont.

Wyprzedzając pytania na temat postprodukcji oficjalnie rozpoczynającej się tylko na dwa miesiące przed kinową premierą filmu, warto przypomnieć, że film kręcono już w ubiegłym roku – wkrótce przed połączonym strajkiem scenarzystów i aktorów. Możemy założyć zatem, że część prac montażowych toczyła się jeszcze w trakcie tamtych protestów. 

Wraz z pierwszą fotką z „Bad Boys 4” Will Smith podkreślił, że film trafi na ekrany kin dokładnie 7 czerwca.

Sprawdź też: „Nieznajomi” wracają po nowe ofiary. To początek filmowej trylogii – zobaczcie zwiastun

Poza głównymi gwiazdami cyklu – Smithem i Lawrence'em, powracającymi do ról Mike'a Lowery'ego i Marcusa Burnetta – w czwartym rozdziale zobaczymy Paolę Núnez („Zakazana namiętność”), Vanessę Hudgens („Bad Boys for Life”), Alexandra Ludwiga („Igrzyska śmierci”) oraz Erika Dane'a („Ostatni okręt”), który ma pojawić się w charakterze głównego złoczyńcy. Udział w produkcji potwierdziła też Rhea Seehorn, znana najlepiej z roli Kim Wexler w znakomicie przyjętym serialu „Zadzwoń do Saula”, w którym pojawiła się u boku Boba Odenkirka.

źródło: Instagram / Parade / zdj. Sony Pictures