Batman i jego Batmobil oraz Flash z Supergirl na nowych plakatach filmu z Ezrą Millerem

Jako że do premiery został już niecały miesiąc, możecie być pewni, że w najbliższych tygodniach będziemy zasypywani kolejnymi materiałami z pierwszego solowego filmu z przygodami Flasha. Widowisko mające zresetować filmowe uniwersum DC i otworzyć drzwi do zupełnie nowego rozdziału w świecie Batmana i Supermana doczekało się właśnie trzech nowych plakatów. Który z nich powiesilibyście na ścianie?

Premiera filmu o Flashu za rogiem – Batman Michaela Keatona na nowym plakacie

Film ma doprowadzić do pełnoprawnego zresetowania DCEU i zaprezentować widzom alternatywne światy w ramach filmowego uniwersum DC. Film pokaże różne wersje Flasha (granego przez Millera)  i Mrocznego Rycerza. W roli Batmana w filmie pojawi się zarówno Keaton, jak i znany z poprzednich odsłon kinowego uniwersum DC Ben Affleck.

Sprawdź też: Czy Star-Lord powróci po „Strażnikach Galaktyki 3”? Marvel udzielił jednoznacznej odpowiedzi. Jak wygląda drużyna na koniec filmu?

W obsadzie produkcji, poza Millerem, są także Sasha CalleMaribel Verdu, która zagrała matkę Flasha, Kiersey Clemons wracająca do roli Iris West oraz Ron Livingston debiutujący w roli ojca Flasha. Reżyseruje Andy Muschietti według scenariusza Christiny Hodson („Ptaki Nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn”).

Debiut filmu „Flash” odbędzie się w kinach już 16 czerwca tego roku.

flash plakat filmu (3).jpg

flash plakat filmu (1).jpg

flash plakat filmu (2).jpg 

zdj. Warner Bros.