Będą polskie wydania Blu-ray z filmami „Ostatni pojedynek” i „Wszyscy Święci New Jersey”

Ostatni pojedynek”, czyli jeden z najnowszych filmów Ridleya Scotta, w którym główne zagrali Matt Damon, Adam Driver oraz Jodie Comer, a także produkcja „Wszyscy Święci New Jersey” będąca filmowym prequelem serialu „Rodzina Soprano” doczekają się polskich wydań DVD i Blu-ray.

Wśród premier lutego od dystrybutora Galapagos znajdą się między innymi polskie wydania DVD i Blu-ray z filmami „Wszyscy Święci New Jersey” i „Ostatni pojedynek”, które gościły na ekranach polskich kin w październiku 2021 roku. Pierwszy z filmów trafi do polskich widzów dokładnie 9 lutego, a drugi dostępny będzie w sprzedaży od 23 lutego. Obydwie produkcje doczekają się wyłącznie standardowych edycji w plastikowych opakowaniach. Żaden z tytułów nie będzie dostępny na naszym rynku w metalowych wydaniach i żaden z nich nie doczeka się także edycji na nośniku Ultra HD Blu-ray, które dostępne są między innymi w amerykańskiej dystrybucji.

W filmie Disneya na niebieskim krążku obecna będzie oryginalna ścieżka dźwiękowa w formacie DTS-HD Master Audio 7.1. W przypadku filmu Warnera możemy z kolei liczyć na format Dolby Atmos. Na płytach nie zabraknie też polskiej ścieżki dźwiękowej w formacie Dolby Digital 5.1 oraz napisów.

ostatni-pojedynek-w-polsce-na-dvd-blu-ray-min.jpg

Materiały dodatkowe w filmie „Ostatni pojedynek

  • Reportaże z planu Ostatni pojedynek

Wszyscy-Święci-New-Jersey-w-polsce-na-dvd-blu-ray-min.jpg

Materiały dodatkowe w filmie „Wszyscy Święci New Jersey

  • Sceny niewykorzystane
  • Making of
  • Honor Rodziny Soprano

zdj. Disney / Galapagos