Będzie hit? Steve Carell gwiazdą nowego serialu komediowego od twórcy „Teda Lasso”

HBO szykuje komediowy serial ze Steve’em Carellem w roli głównej. Gwiazdor hitowego „Biura” spróbuje teraz przyciągnąć widzów przed ekrany wspólnie z twórcą serialu „Ted Lasso”, który przez ostatnie lata święcił triumfy na platformie Apple TV+. O czym opowie nowa produkcja? Poznajcie szczegóły.

Steve Carell gwiazdą nowego serialu komediowego od HBO

HBO też chce mieć swój serialowy hit komediowy i postanowiło zatrudnić sprawdzone nazwiska do jego zrealizowania. Główną gwiazdą niezatytułowanego jeszcze projektu będzie Steve Carell znany doskonale widzom na cały świecie z roli w „Biurze”, hitowej produkcji, która przez lata podbijała mały ekran. Ostatnio aktor powrócił do komediowych seriali za sprawą serialu „Siły kosmiczne” od platformy Netflix, ale projekt nie okazał się wielkim hitem i został anulowany po dwóch seriach.

Teraz aktor zaangażował się jednak w projekt dla platformy Max, który przygotują doświadczeni scenarzyści i producenci Bill Lawrence („Ted Lasso”) i Matt Tarses („Goldbergowie”) pracujący razem przy komediowym serialu „Hoży doktorzy”. Ich nowa produkcja będzie rozgrywała się na uniwersyteckim  kampusie i opowie o skomplikowanej relacji pisarza (w tej roli Steve Carella) z jego córką.

Sprawdź też: „Yellowstone” wróci z nowym sezonem w tym roku! Wszystko, co wiemy o finałowych odcinkach.

Stacja HBO stara się ostatnio uzupełnić swoją ofertę o nowe seriale komediowe po tym, jak zakończono emisję takich tytułów jak „Barry” i „Pohamuj entuzjazm”. Oprócz wspomnianej produkcji z Carellem stacja zleciła też pilotażowe odcinki nowego serialu z Rachel Sennott i Timem Robinsonem. Po dużym sukcesie „Teda Lasso” komediowe seriale stają się ostatnio pożądanymi projektami, a stacja NBC ogłosiła niedawno, że zamierza nakręcić nową wersję popularnego sitcomu „The Office”. Głos w tej sprawie zabrał Steve Carell, który przyznał, że trzyma kciuki za powodzenie projektu, ale zastrzegł, że nie zamierza wracać nawet w epizodycznym występie do roli Michaela Scotta.

źródło: deadline.com / zdj. HBO