Głośny akcyjniak z 2023 roku za chwilę trafi na HBO Max!

HBO Max jest już gotowe do pokazania pierwszych filmowych hitów w 2024 roku. Platforma streamingowa przygotowała na początek lutego głośną premierę, która będzie obowiązkową produkcją dla wszystkich miłośników kina akcji. Wiemy już, kiedy „Bez litości 3” pojawi się na HBO Max.

Bez litości 3 gdzie obejrzeć? Film z Denzelem Washingtonem już za chwilę na HBO Max

Na początku lutego platforma HBO Max będzie miała dla swoich widzów głośną premierę filmową. Do serwisu zawita trzecia i zarazem finałowa odsłona popularnej serii akcji „Bez litości”. Film, którego gwiazdorem jest Denzel Washington, debiutowała w kinach kin 1 września, a od 7 listopada dostępna jest w serwisach VOD. Teraz przyszła jednak pora na dostępność w streamingu.

Bez litości 3” dobrze poradziło sobie podczas kinowego okna i zebrało od widzów 190,9 mln dolarów, co jest drugim najlepszym wynikiem serii. Wszystkie trzy filmy osiągnęły bardzo zbliżone rezultaty: pierwsza odsłona z 2014 roku kończyła pobyt w kinach, mając na koncie 192,3 mln dolarów, a w przypadku drugiej było to 190,4 mln dolarów. Prawa do pokazywania w streamingu jako pierwsza filmów studia Sony Pictures zapewniła sobie w Polsce platforma HBO Max.

Sprawdź też: Ponad 30 premier na Netflix i Prime Video. Wielkie hity do obejrzenia w Nowy Rok!

Kiedy więc „Bez litości 3” trafi na HBO Max? Premiera na antenie stacji HBO planowana jest już na 4 lutego, co oznacza, że tego samego dnia, lub już dwa dni wcześniej (2 lutego), film pojawi się w ofercie serwisu HBO Max. Jeśli zastanawiacie się natomiast, kiedy „Bez litości 3” będzie można obejrzeć na Netflix, to nie mamy zbyt dobrych wiadomości. Po debiucie na HBO Max film powinien trafić na Prime Video, a dopiero kilka miesięcy później, czyli w 2025 roku pojawi się na Netfliksie.

zdj. HBO Max / Sony Pictures