Na ten film w streamingu czekaliśmy! Oscarowa produkcja już dostępna na Disney+

Zastanawiacie się, co obejrzeć w streamingu? Środa przynosi nam jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Od dzisiaj na platformie Disney+ możecie oglądać nagrodzony czterema Oscarami film „Biedne istoty” z Emmą Stone w roli głównej.

„Biedne istoty” – gdzie obejrzeć film? Film z Emmą Stone na Disney+

Platforma Disney+ może pochwalić się posiadaniem w ofercie jednego z najlepszych filmów 2023 roku. Od 27 marca katalog serwisu został wzbogacony o produkcje „Biedne istoty”, która jeszcze 19 stycznia bieżącego roku wchodziła do polskich kin. Jest to kolejny już film stworzony przy współpracy Emmy Stone z greckim reżyserem Yorgosem Lanthimosem.

Duet pracował wspólnie między innymi przy filmie „Faworyta”, za który Oscara odebrała Olivia Colman. Dzisiaj natomiast zobaczymy już zwiastun ich kolejnego wspólnego projektu. Studio Searchlight zapowiedziało, że za chwilkę zobaczymy zapowiedź antologicznego dramatu „Kind of Kindness, którego premiera planowana jest na 21 czerwca.

Jeśli chodzi o „Biedne istoty”, to film będzie przez długie miesiące dostępny teraz wyłącznie na platformie Disney+. Nie warto więc czekać, aż film pojawi się w ofercie innych serwisów streamingowych takich jak Netflix czy HBO Max. Jeśli już „Biedne istoty” pojawią się u konkurencji to najprędzej właśnie na Netfliksie, ale stanie się to nie wcześniej niż w 2025 roku. W ofercie Disney Plus film dostępny jest w rozdzielczości 4K z systemem HDR oraz ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos.

Sprawdź też: Kolejny film podbija Netfliksa! Te nowości widzowie oglądają teraz na potęgę.

Biedne istoty” to opowieść o niesamowitej ewolucji Belli Baxter (Emma Stone), młodej kobiety przywróconej do życia przez genialnego naukowca, doktora Godwina Baxtera (Willem Dafoe). Pod jego opieką Bella chętnie uczy się wszystkiego od nowa, ale chce też doświadczyć pełni życia. W poszukiwaniu nowych doznań wyrusza w burzliwą i pełną przygód podróż przez kontynenty w towarzystwie sprytnego i rozpustnego prawnika, Duncana Wedderburna (Mark Ruffalo). Wolna od uprzedzeń swoich czasów, Bella z determinacją dąży do celu, jakim jest walka o równość i niezależność.

 

zdj. Disney