Bill Burr powróci w drugim sezonie „The Mandalorian”. Co z Ahsoką?

Coraz więcej informacji na temat drugiego sezonu serialu „The Mandalorian” przedostaje się do sieci. Potwierdzono właśnie, że w obsadzie nowych produkcji powróci Bill Burr, a także kilka innych znanych z pierwszej serii gwiazd. Pojawiły się też nowe informacje na temat występu Ahsoki.

Wczoraj informowaliśmy, że w drugim sezonie jako łowca nagród zadebiutuje Michael Biehn znany fanom pierwszego „Terminatora” i filmu „Obcy: Decydujące starcie”. Obok niego w rolę kosmicznego zabijaki powróci Bill Burr, którego mogliśmy oglądać w pierwszym sezonie serialu. Otrzymaliśmy także potwierdzenie, że w nowych odcinkach swoją rolę powtórzył Carl Weathers wcielający się w Greef Carga, przywódcę Gildii Łowców Nagród.

Kolejne źródło potwierdziło też, że w drugim sezonie zadebiutuje na ekranie Ahsoka Tano, którą zagrała Rosario Dawson. Mówi się jednak, że była uczennica Anakina Skywalkera nie będzie regularną bohaterką drugiej serii, a pojawi się jedynie w epizodycznym występie. Możemy zakładać, że od tego jak jej występ zostanie przyjęty, będzie zależało, czy doczekamy się jej większego udziału w kolejnych serialowych projektach od Disney+.

Prace nad drugą serią serialu od Disney+ ruszyły jeszcze w listopadzie zeszłego roku, na chwilę po wyemitowaniu pierwszego odcinka. Ekipa zdjęciowa pracowała na planie niecałe 4 miesiące. Bob Iger ujawnił bowiem ostatnio, że premiery nowych epizodów gwiezdnowojennej serii o łowcy nagród. „The Mandalorian” możemy spodziewać się w październiku. Za reżyserię odcinków drugiego sezonu odpowiadają Dave Filoni, Robert RodriguezJon Favreau i Carl Weathers.

źródło: Deadline.com / zdj. Lucasfilm