Brad Pitt i George Clooney w nowym filmie akcji. Po latach znowu tworzą duet [ZWIASTUN]

Apple pokazało zwiastun swojego nowego filmu „Wolfs”, którego głównymi gwiazdami są George Clooney i Brad Pitt. Duet znany widzom doskonale z trylogii „Ocean's” po latach ponownie wraca na ekran w produkcji wyreżyserowanej przez Jona Wattsa.

George Clooney i Brad Pitt w nowej komedii akcji „Wolfs”

Światowe gwiazdy George Clooney i Brad Pitt po latach ponownie łączą siły na ekranie i zabierają widzów na szaloną przejażdżkę w nowej komedii akcji „Wolfs”. Clooney wciela się w profesjonalistę od sprzątania po brudnej robocie, który zostaje wynajęty w celu zatuszowania głośnego przestępstwa. Kiedy jednak pojawia się na miejscu, chwilę później pojawia się jego kolega po fachu (Pitt), który również został wynajęty do tego samego zadania. Los chciał, że te dwa „samotne wilki” są teraz zmuszone do współpracy, a kiedy pracowita noc wymyka się im spod kontroli, sytuacja przybiera obrót, jakiego żaden z nich się nie spodziewał.

Wyreżyserowaniem filmu „Wolfs” do własnego scenariusza zajął się Jon Watts znany głównie z pracy przy trylogii o Spider-Manie z Tomem Hollandem. Clooney i Pitt nie tylko zagrali główne role, ale zajmowali się projektem także jako producenci z ramienia swoich firm Smokehouse Pictures i Plan B Entertainment.

Sprawdź też: „Yellowstone” będzie żyło dalej. W planach 4 nowe seriale w uniwersum.

Film „Samotne wilki” zadebiutuje w kinach 20 września tego roku. Tego dnia pojawi się też w Polsce. Następnie film będzie dostępny na platformie Apple TV+. W obsadzie filmu są też Amy Ryan („Gdzie jesteś, Amando?”, „Zbrodnie po sąsiedzku”), Austin Abrams („Zróbmy zemstę”, „Papierowe miasta”) i Poorna Jagannathan („Jeszcze nigdy...”, „Długa noc”).

 

zdj. Apple