Brie Larson nie chce już grać Kapitan Marvel! Ma dosyć toksycznych fanów MCU

Brie Larson nie należy do ulubionych gwiazd Marvela. Laureatka Oscara budzi wiele negatywnych emocji wśród fanów MCU i niewykluczone, że niedługo może rozstać się z Marvelem. Tak przynajmniej sugerują najnowsze doniesienia zza kulis.

Toksyczni fani dopną swego? Brie Larson nie chce już grać Kapitan Marvel

Brie Larson od lat jest przedmiotem wielu negatywnych komentarzy ze strony niektórych fanów filmowego uniwersum Marvela. Aktorka staje się często celem hejtu ze strony toksycznych zapaleńców, który krytykowali ją już na etapie obsadzenia w roli Carol Danvers w filmie „Kapitan Marvel” z 2019 roku. Negatywne reakcje nasilały się po premierze produkcji, która ku rozczarowaniu grupy przeciwników aktorki okazała się wielkim finansowym hitem.

W tak zwanym międzyczasie docierały do nas informacje o tym, że Larson nie należy do najłatwiejszych współpracowniczek i jej zachowanie na planie negatywnie odbierane jest przez wielu współpracowników. Mówiło się też, że aktorka nie była zadowolona z faktu, że studio przemianowało jej drugą z jej solowych produkcji na film o drużynie superbohaterek i umniejszyło tym samym roli Kapitan Marvel. Do tego wszystkiego popularność w sieci zaczęły zyskiwać fragmenty wywiadów z trasy promocyjnej filmu „Koniec gry”, w których fani dopatrywali się tarć pomiędzy Brie Larson i pozostałymi członkami ekipy należącej do głównego składu Avengersów.

Sprawdź też: Netflix mocno podnosi ceny abonamentu. Ile subskrypcja kosztuje w Polsce?

Marvel też będzie chciał zmarginalizować rolę Brie Larson? 

Aktorka kilkukrotnie odnosiła się do tego, że wywołuje negatywne emocje w sporej grupie fanów, twierdząc, że ignoruje tego typu zachowania i nie ma czasu, aby się nad tym zastanawiać. Najnowsze doniesienia z obozu Marvel rzucają jednak zupełnie inne światło na całą tę sytuację. W książce Joanny Robinson odsłaniającej wiele sekretów Marvela autorka twierdzi, że te ataki mocno odbiły się na Larson. Doprowadziło to do tego, że gwiazda desygnowana przez włodarzy Marvela do tego, aby zostać jedną z nowych twarzy MCU, nie chce już grać Carol Danvers.

Trudno jak na razie wyobrazić sobie to, żeby Kapitan Marvel zniknęła z dnia na dzień z uniwersum Marvela, ale jeśli film „The Marvels” okaże się finansową klapą, a wszystko na to wskazuje, to może się okazać, że obydwie strony będą chciały zmarginalizowania roli Carol Danvers w przyszłych projektach Marvela.

źródło: thewatch/spotify / zdj. Xavier Collin / depositphotos