Bryan Cranston chce filmowej kontynuacji „Zwariowanego świata Malcolma”

Bryan Cranston lada moment zaliczy kolejny, tym razem reklamowy powrót do swojej kultowej roli z serialu „Breaking Bad”, ale aktor nie ukrywa, że z chęcią wcieliłby się jeszcze raz w innego ze swoich popularnych bohaterów. Cranston zasugerował, że możemy zobaczyć go jeszcze raz w roli ojca Malcolma z kultowego sitcomu.

Zanim Bryan Cranston został nauczycielem z liceum produkującym najlepszy towar w całym stanie, aktor kojarzony był przede wszystkim z roli w sitcomie „Zwariowany świat Malcolma”. Produkcja emitowana przez siedem sezonów od 2000 do 2006 roku dotarła także do polskich widzów i cieszyła się w naszym kraju sporą popularnością. Serial emitowano w naszym kraju między innymi na antenie Polsatu i TV4, a także Central Family i Comedy Central. W najnowszym wywiadzie Cranston wcielający się w głowę rodziny Wilkersonów zdradził, że w wśród producentów zrodził się pomysł na ponowne zjednoczenie familii Malcolma. Aktor nie ukrywał też, że gdyby pojawił się interesujący pomysł na filmową kontynuację serialu, to chętnie powróciłby do roli i jeszcze raz spotkał na planie dawnych współpracowników.

„Mówiło się trochę o możliwości zrobienia filmu o Zwariowanym świecie Malcolma” – zdradził Bryan Cranston. „Byliśmy jedną wielką rodziną i na pewno byłbym otwarty na powrót, gdyby pojawił się dobry pomysł. Przykładowo, fantastycznie byłoby zobaczyć, co stało się z tą rodziną po dwudziestu latach. Nie mogę uwierzyć, że to już tyle czasu, ale zrobienie tego byłoby czymś fajnym”.

źródło: eonline.com / zdj. FOX