Cameron Diaz kolejną gwiazdą komedii Apple TV+. Wystąpi obok Keanu Reevesa

Serwis streamingowy Apple TV+ szykuje dla swoich subskrybentów kolejną gwiazdorską propozycję. Do obsady filmu „Outcome”, czarnej komedii, za którą jako reżyser odpowiada Jonah Hill, dołączyła właśnie Cameron Diaz („Inna kobieta”). Wcześniej z produkcją związał się też Keanu Reeves („John Wick 4”).

Cameron Diaz zagra obok Keanu Reevesa w nowej komedii Apple TV+

Przypomnijmy, że Apple TV+ zainteresowało się nowym projektem Reevesa jeszcze w pierwszej połowie ubiegłego roku – to właśnie wtedy do sieci trafiły pierwsze doniesienia o przyszłym filmie. Outcome opowie historię niejakiego Reefa, wyczerpanego gwiazdora z Hollywood, który musi zanurzyć się w mroczne odmęty swojej przeszłości, by stawić czoła swoim demonom i podnieść się po tym, jak jego życie legło w gruzach po wycieku tajemniczego klipu wideo z jego przeszłości.

W ramach projektu Apple'a na ekrany, po dłuższej przerwie, powróci Cameron Diaz. Po raz ostatni aktorka wystąpiła w wyprodukowanym przez Sony Pictures filmie „Annie” z 2014 roku. Obok „Outcome” Diaz ma w zanadrzu rolę w zaplanowanym przez Netfliksa jeszcze na ten rok komediowym akcyjniaku „Back in Action” z Jamie'em Foxxem

Sprawdź też: Chris Hemsworth wjeżdża do świata „Mad Maxa”. Chromowany motocykl Dementusa na fotce z „Furiosy”

Rola, którą aktorka zagra u boku Keanu Reevesa nie została jeszcze opisana. Dodajmy, że Jonah Hill zagra jedną z ról w filmie i wyreżyseruje go do scenariusza, który napisał wspólnie z Ezrą Woodsem.

Apple TV+ nowy film

Hill, czyli aktor, którego możecie pamiętać z takich produkcji, jak „Wilk z Wall Street”, „21 Jump Street” czy „Nie patrz w górę” debiutował w roli reżysera w 2018 roku za sprawą Najlepszych lat”. Film opowiadał osadzoną w latach 90. ubiegłego wieku historię trzynastoletniego Steve'a (Sunny Suljic), który szuka ujścia dla wrzącego w nim buntu i rodzinnych konfliktów w muzyce i deskorolce.

Produkcja została dobrze przyjęta przez krytyków oraz samych widzów. Od tego czasu Hill wyreżyserował jeden odcinek serialu Lakers: Dynastia zwycięzców oraz dokument Stutz opowiadający historię Phila Stutza, jednego z najlepszych psychoterapeutów na świecie.

źródło: Deadline / zdj. Depositphotos